Regulamin strony Biznes Help


Witamy w Biznes Help. Zapewniamy kurs reklamowy dla małych firm, zarządzanie reklamami Google, konsultacje, wsparcie i projektowanie i rozwój strony internetowej. Firma Biznes Help jest zarejestrowana w Irlandii pod numerem 498335. Wszelkie sprawy, które nie mogą być rozwiązane za obopólną zgodą, będą rozstrzygane przez sądy Republiki Irlandii.


Kursy

Subskrypcja kursu.
Twoja subskrypcja kursu z nami będzie kontynuowana z roku na rok, aż do przerwania. O ile nie anulujesz subskrypcji przed datą rocznego odnowienia, upoważniasz nas do pobrania opłaty za subskrypcję w następnym roku przez karty kredytowe, debetowe lub konto PayPal. Aby anulować subskrypcję, przejdź do swojego konta PayPal.

Aby skorzystać z naszego kursu, musisz mieć dostęp do Internetu oraz komputer lub laptop z przeglądarką FireFox, Chrome lub Edge. Nie możemy zagwarantować właściwego wyświetlania kursu na smartfonie ani nie zalecamy korzystania z niego.


Jeśli dostęp do kursu dostałeś/łaś jako część umowy zrobienia strony, twój dostęp wygasa w momencie wygaśnięcia hostingu lub zerwania/zakończnia współpracy.

Anulowanie.
Możesz anulować subskrypcję kursu w dowolnym momencie. Aby anulować subskrypcję, przejdź do swojego konta PayPal.

Zwroty.
Nie oferujemy refundacji. Kurs jest dostępny online w formie elektronicznej, a zakup nie może być anulowany.

Zawartość kursu.
Treść kursu jest stale aktualizowana, ale od czasu do czasu może być nieaktualna z powodu zmian w Reklamach Google lub mediach społecznościowych.

Gwarancja
Kurs jest dostarczany w takiej formie, w jakiej jest, a my nie gwarantujemy i nie możemy zagwarantować, że materiały szkoleniowe będą odpowiednie do twoich szczególnych potrzeb lub oczekiwań.

Projektowanie stron internetowych

Biznes Help ma na celu dostarczanie profesjonalnych i eleganckich stron internetowych, które przyciągają nowych klientów i generują sprzedaż. Zapewniamy wysokiej jakości usługi projektowania stron internetowych po cenach przystępnych dla małych i średnich firm.

Możemy zaoferować różne poziomy usług projektowych (od małych firm po korporacyjne), więc prosimy o poinformowanie nas o swoich wymaganiach. Najlepszym sposobem na wskazanie poziomu projektu jest pokazanie nam innych witryn, które uznajesz za odpowiednie.

Wszystkie nasze strony internetowe (o ile nie zaznaczono inaczej) używają nowoczesnych wersji PHP, MYSQL, Java Script i są zbudowane do współpracy z serwerami opartymi na Linuksie. Dostarczone strony są instalowane wyłącznie na naszym serwerze, nie instalujemy strony na serwerach innych firm bo nie mamy wpływu na ich działanie.

Każda zmiana oferty wymaga potwierdzenia e-mailem. Nie musimy zgadzać się na jakiekolwiek zmiany w ofercie po jej zaakceptowaniu przez klienta, a każda zmiana, która generuje dodatkową pracę, spowoduje również dodatkowe koszty.

Projekt jest przedstawiany jako obraz strony głównej, po zaakceptowaniu projektu tworzona jest strona internetowa. Żadne zmiany w projekcie / lub stronie internetowej nie muszą być wprowadzone po zaakceptowaniu projektu przez klienta.


Wszystkie teksty są dostarczane przez klienta (w formie elektronicznej do kopiowania i wklejania) w takiej formie, w jakiej powinny się pojawić. Nie sprawdzamy tekstów ani ich nie poprawiamy. Poprawianie, zastępowanie tekstów lub ich części będzie generować dodatkowe koszty.

Wszystkie materiały na stronie muszą być dostarczone w formie elektronicznej maksymalnie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia projektu. Jeśli dojdzie do przedłużenia dostawy i / lub braku kontaktu ze strony klienta, będziemy traktować projekt jako porzucony i go przerwiemy na stałe. Nie będą dokonywane żadne zwroty. Możemy zaakceptować dłuższy czas dostawy materiałów tylko wtedy, gdy pełna cena projektu zostanie zapłacona w ciągu 30 dni od rozpoczęcia projektu.

Wszystkie należne koszty ukończonych projektów muszą być zapłacone maksymalnie do 7 dni od dnia zakończenia. Po rozpoczęciu pracy (pierwsza propozycja projektu) nie będą dokonywane żadne zwroty. Projekty, w których nie było kontaktu z klientem przez okres 30 dni, są traktowanie jako porzucane i nie będą dokonywane żadne zwroty za te projekty.

Nasze standardowe ceny obejmują indywidualne projektowanie (tylko strona główna), indywidualny CSS oraz indywidualny HTML. Podstrony są pochodna strony głównej nie są projektowane indywidualnie.


Zawsze korzystamy z naszego standardowego oprogramowania PHP, MySQL i JavaScript. Wszelkie niestandardowe programowanie w PHP, MYSQL, Java Script lub podobnych należy zamówić oddzielnie. Nasze ceny obejmują jedną koncepcję projektu z maksymalnie czterema korektami strony internetowej lub broszury.

Cena każdej strony internetowej obejmuje przetwarzanie dwóch obrazków + jednego obrazku na każdej podstroniestronie, obrazy te powinny być dostarczone przez klienta. Wszystkie obrazy ponadto i obrazy pobrane z płatnych stron (jak:123rf.com) podlegają dodatkowej opłacie, chyba że uzgodniono inaczej.


Cena strony pokrywa standartową stronę (tekst, kilka obrazków) +1 krótkiki formularz kontaktowy i 1-3 galerii zdjęć. Wstepnie wstawiamy maksymalnie 40 zdjęć dostarczonych przez klienta. Inne funkcja jak: tabele, pliki do pobrania (i inne) wymagają dodatkowej opłaty.

Nie używamy technologii flash i innych technologii nieobsługiwanych przez większość urządzeń, dlatego nasze strony internetowe są mobilne, przyjazne i elastyczne. Wszystkie nasze strony internetowe są kompatybilne z aktualnymi wersjami (w momencie ukończenia strony) głównych przeglądarek: Edge, Firefox, Chrome i Safari. Internet Explorer nie jest obsługiwany.

Pamiętaj, że nie możemy przesłać strony na Twój serwer, dać Ci do niej dostępu, przeszkolić Cię w jej używaniu lub udostępnić, zanim otrzymamy pełną płatność.

Ważne jest, abyś zrozumiał, że zamawiając u nas, potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś te warunki. Jeśli nie akceptujesz naszej oferty, nie powinieneś korzystać z naszych usług. Jeśli strona internetowa jest zamawiana z hostingiem, zastosowanie mają również warunki hostingu. Warunki uzyskiwania i utrzymywania nazw domen podlegają zasadom poszczególnych rejestratorów. Jest to szczególnie ważne w przypadku domen .ie, ponieważ są one bardzo ścisłe (więcej informacji dostępnych na żądanie).

Hosting

Biznes Help zapewnia hosting witryny klienta za opłatą roczną. Klienci mogą korzystać z usługi dla stron biznesowych lub osobistych. Biznes Help może również dostarczyć Domene i SSL.

Okres świadczenia usług: Jedyną dostępną usługą jest 1 rok przy płatności z góry. Krótsze okresy serwisowe nie są dozwolone, a refundacje NIE będą udzielane.

Treść: Wszystkie usługi świadczone przez Biznes Help mogą być wykorzystywane wyłącznie zgodnie z prawem polskim i irlandzkim. Wszelkie informacje, dane lub materiały naruszające prawo polskie, irlandzkie lub europejskie są zabronione. Obejmuje to między innymi: materiał chroniony prawem autorskim, materiał, który jest groźny lub obsceniczny, materiał będący treścią „tylko dla dorosłych” lub materiał chroniony tajemnicami handlowymi. Abonent zgadza się trzymać Biznes Help wolny od wszelkich roszczeń wynikających z korzystania z usługi, która szkodzi subskrybentowi lub jakiejkolwiek innej stronie. Treści dla dorosłych, pornografia i merchandising związane z seksem są zabronione.

Ograniczenia wsparcia: Biznes Help zapewnia wsparcie techniczne online dla naszych subskrybentów hostingu. Nasze bezpłatne wsparcie jest ściśle ograniczone do błędów technicznych w naszym systemie serwerów.

My nie:
zapewniamy obsługi skryptów / programów zainstalowanych na naszych serwerach przez użytkowników,
zapewniamy obsługi skryptów i programów zainstalowanych na komputerze użytkownika lub jego połączenia internetowego.


Przeniesienie i przechowywanie:

Klient zgadza się, że jego wykorzystanie nie przekroczy określonego przez pakiet zamówiony przez Klienta. Używanie konta jako urządzenia do tworzenia kopii zapasowych / przechowywania jest niedozwolone. Limit pamięci użytkownika jest ściśle związany z witryną powiązaną z kontem, przechowywanie innych plików jest surowo zabronione. Omawiane pliki mogą być usunięte bez ostrzeżenia, a konto można być zawieszone.

Kopie zapasowe:

Biznes Help przechowuje cotygodniowe kopie zapasowe danych na serwerze zewnętrznym, i te kopie zapasowe nie są dostępne dla klientów. Firma Biznes Help nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę danych przechowywanych na naszych serwerach w dowolnym momencie oraz wszelkie konsekwencje wynikające z tej utraty.

Zhakowanie Witryny:

Jeśli twoja strona jest zhakowana, konto zostanie zablokowane natychmioast gdy to odkryjemy, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom. Jeśli to była nasza strona internetowa i zarządzana przez nas, możemy przywrócić i naprawić stronę za opłatą. Jeśli dokonałeś zmian naszj strony (ze strony oprogramowania), nie możemy zagwarantować, że przywrócimy Twoje zmiany, najprawdopodobniej przywrócimy oryginalną wersję i zaktualizujemy oprogramowanie. Jeśli jest to Twoja własna strona internetowa, twoje konto i strona zostaną zablokowane, będziesz miał dostęp tylko do FTP, aby kopiować i usuwać uszkodzone pliki (musisz je usunąć). Masz 2 dni na usunięcie uszkodzonych plików! Jeśli nie usuniesz plików, zrobimy to za Ciebie i zostanie naliczona aktualna opłata.

Rodzaje dozwolonych witryn internetowych:

Nasze usługi są przeznaczone wyłącznie do przechowywania typowej strony internetowej firmy. Zazwyczaj jest to strona internetowa typu broszurowego od kilku do 50 stron. Dozwolone są także małe sklepy internetowe o małym natężeniu ruchu (i do 200 produktów). Sklepy o dużym natężeniu ruchu mogą wymagać niestandardowego rozwiązania - proszę zapytać.

Rodzaje stron internetowych niedozwolone (lista niekompletna):

Witryny Torrent, Topsites, Skrypty IRC / Boty, Skrypty Proxy / Anonimizery, Pirackie Oprogramowanie / Warez, Skrypty Hostingu Obrazu (podobne do Photobucket lub Tinypic), AutoSurf / PTC / PTS / PPC strony, skanery IP, programy Bruteforce / skrypty / aplikacje, skrytki pocztowe / skrypty spamowe, usługi reklam banerowych (rotacja reklam banerów komercyjnych), zrzuty plików / skrypty lustrzane (podobne do rapidshare), strumieniowanie wideo lub audio, escrow / bankowe skrypty dłużne, Programy odsetkowe o wysokiej rentowności (HYIP) lub powiązane witryny, witryny inwestycyjne (FOREX, giełda E-Gold, Second Life / Linden Exchange, Ponzi, MLM / Pyramid Scheme), sprzedaż każdej kontrolowanej substancji bez uprzedniego potwierdzenia odpowiednich pozwoleń , Programy Prime Banks, Witryny Loterii, MUD / RPG / PPBG, Witryny Hateful / Racist / Harassment, Witryny / archiwa / programy hakerów, Witryny promujące nielegalne działania, Fora i / lub strony internetowe, które rozpowszechniają lub linkują do warezów / piratów / nielegalnych treść, Skrypty Bankowe / Obligacje Bankowe Progr ams, Fraudulent Sites (w tym, ale nie wyłącznie, strony wymienione na aa419.org & escrow-fraud.com), Mailer Pro, udostępnianie plików, udostępnianie wideo, udostępnianie audio, udostępnianie zdjęć, sieci społecznościowe, czaty, duże wiadomości oparte na cgi fora, aukcje, formmail.

 

Wykorzystanie zasobów:

Klient nie może:
użyć 15% lub więcej mocy procesora lub pamięci na dłużej niż 90 sekund,
uruchamiać samodzielne, nienadzorowane procesy po stronie serwera w dowolnym momencie na serwerze. Dotyczy to wszystkich demonów, takich jak IRCD,
uruchamiaj dowolny rodzaj pająka internetowego lub indeksatora (w tym Google Cash / AdSpy) na udostępnionych serwerach,
uruchomić dowolne oprogramowanie, które łączy się z siecią IRC (Internet Relay Chat),
uruchom dowolną aplikację torrent, tracker lub klienta,
uczestniczyć w jakichkolwiek działaniach udostępniania plików / peer-to-peer,
uruchomić dowolne serwery do gier,
uruchamiaj wpisy crona w odstępach krótszych niż 60 minut.

Uptime:

Biznes Help nie zapewnia gwarancji „bezawaryjnego działania”, jednak podejmujemy uzasadnione próby utrzymania ciągłości Twoich usług.

Biznes Help to strona internetowa firmy Business Helper zarejestrowanej w Irlandii pod numerem: 498335, WOODVILLE DOWNS, LUCAN CO. DUBLIN